Projekt aranżacji kuchni

Produkowane przez naszą firmę meble kuchenne charakteryzują się oryginalnym desingem, nietypowymi rozwiązaniami i pełną funkcjonalnością. Tworzą wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę w kuchni, wywołują pozytywne emocje. Kuchnia wyposażona w nasze meble zyskuje zupełnie nowy wygląd – modny, nowoczesny i stylowy!

Nasze projekty zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów – oferujemy różne warianty kolorystyczne, ciekawe zestawienia itd. Do produkcji mebli stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz ekologiczne lakiery, gwarantujące piękny wygląd przez długie lata i pełne bezpieczeństwo!

Wykonujemy również projekty mebli na indywidualne zamówienie, starając się w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów. W zależności od upodobań klienta, oferujemy różnego rodzaju fronty. Do ich produkcji najczęściej wykorzystujemy:

  • aluminium
  • MDF lakierowany
  • MDF foliowany
  • okleiny naturalne
  • szkło

Oferujemy rozmaite akcesoria do mebli kuchennych, takie jak np. uchwyty metalowe, zawiasy, nóżki itd. Stosujemy wyłącznie naturalne lakiery – nietoksyczne i antyalergiczne, w stuprocentach bezpieczne dla Ciebie i dla Twojej rodziny.

Oferujemy szerokie zróżnicowanie pod wzgędem kolorystycznym i stylistycznym, meble do kuchni, meble do jadalni, meble salonowe itd. Zrealizujemy każdy projekt, służąc profesjonalną radą i wskazówkami. Gwarantujemy miłą i życzliwą obsługę na najwyższym poziomie!